OBJEDNÁVEJTE
573 396 017
602 732 641
Objednávky přijímáme telefonicky, faxem i emailem. Další kontakty na společnost LUKO najdete zde.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK
Chcete být informovaní o akčních nabídkách a novinkách společnosti LUKO? Vyplňte svůj email a klikněte na odeslat.

Velkoobchod Luko se zabývá nákupem a prodejem potravinářského zboží od roku 1993. V roce 2007 nám byl udělen certifikát ČSN EN ISO 9001:2001.


Společnost LUKO je plnosortimentní velkoobchod potravin, který se zabývá zásobováním prodejen smíšeného zboží, samoobsluh, večerek, kantýn a bufetů. Dále se díky našemu širokému sortimentu pro catering zabýváme zásobováním vývařoven, domovů pro seniory, dětských domovů, ústavů sociální péče, školek, školních jídelen a nemocnic.


Jsme členy nákupní asociace ČEPOS - největšího českého obchodního řetězce. Společný nákup ve velkém nám umožňuje prodávat zboží za bezkonkurenční ceny v našem regionu. Více na www.cepos.cz


Jsme významným distributorem největších potravinářských firem na českém trhu jako např. Nestlé, Vitana, Unilever, Hamé, Linea Nivnice, Mondelēz, Sara Lee, Seliko, Podravka-Lagris, Essa, Emco, Amylon, Dr.Oetker, Europasta, Stock, Templářské sklepy, Wrigley, Mars, Labeta, Mattoni, Hanácká kyselka, Kofola, Penam atd.


Náš velkoobchodní sklad se nachází v Holešově a má rozlohu cca 5000m2. Přímo v areálu firmy se nachází i velkoprodejna potravin, kde je možnost nákupu "cash and carry" pro drobné živnostníky. V současné době držíme skladem cca 6000 položek, které denně rozvážíme k našim zákazníkům. Objednávky jsme schopni vykrývat do 24 hodin. V současnosti zaměstnáváme přibližně 80 pracovníků.


Pro maloobchodníky a gastro provozy zajišťujeme zřízení maloobchodní sítě BALA nebo BALA GASTRO. Členové těchto sítí pak mají možnost získání lepších obchodních podmínek u přímých dodavatelů a využití veškeré marketingové podpory, jako například tisk letáků a cenovek. Více informací na www.bala.cz


I v současném silně konkurenčním prostředí se nám daří neustále navyšovat obrat i počet zákazníků. To nás přesvědčuje o tom, že poskytujeme kvalitní služby a motivuje nás to k dalšímu zlepšování servisu pro naše zákazníky.


Těšíme se na spolupráci s Vámi

Společnost LUKO je plnosortimentní velkoobchod potravin, který se zabývá zásobováním prodejen smíšeného zboží, samoobsluh, večerek, kantýn a bufetů. V sortimentu společnosti LUKO najdete následující výrobky: trvanlivé mléko, trvanlivá smetana, tuky, oleje, majonézy, tatarská omáčka, slané pečivo, oříšky, brambůrky, sušené ovoce, cereálie, sirupy, nealkoholické i alkoholické nápoje, káva, čaj, cukrovinky, instantní potraviny, bujóny, koření, pudingy, kečupy, hořčice, luštěniny, těstoviny, rýže, mouka, cukr, sůl, konzervy, sterilovaná zelenina, krmivo, drogerie, privátní značky a catering.
Luko s.r.o., Grohova 1267, 76901 Holešov, luko@lukoholesov.cz, tel: 573 396 017, IČ: 46995714 DIČ: CZ46995714