OBJEDNÁVEJTE
573 396 017
602 732 641
Objednávky přijímáme telefonicky, faxem i emailem. Další kontakty na společnost LUKO najdete zde.

ZASÍLÁNÍ NOVINEK
Chcete být informovaní o akčních nabídkách a novinkách společnosti LUKO? Vyplňte svůj email a klikněte na odeslat.

Velkoobchod Luko se zabývá nákupem a prodejem potravinářského zboží od roku 1993. V roce 2007 nám byl udělen certifikát ČSN EN ISO 9001:2001.


Společnost LUKO je plnosortimentní velkoobchod potravin, který se zabývá zásobováním prodejen smíšeného zboží, samoobsluh, večerek, kantýn a bufetů. Dále se díky našemu širokému sortimentu pro catering zabýváme zásobováním vývařoven, domovů pro seniory, dětských domovů, ústavů sociální péče, školek, školních jídelen a nemocnic.


Jsme členy nákupní asociace ČEPOS - největšího českého obchodního řetězce. Společný nákup ve velkém nám umožňuje prodávat zboží za bezkonkurenční ceny v našem regionu. Více na www.cepos.cz


Jsme významným distributorem největších potravinářských firem na českém trhu jako např. Nestlé, Vitana, Unilever, Hamé, Linea Nivnice, Mondelēz, Sara Lee, Seliko, Podravka-Lagris, Essa, Emco, Amylon, Dr.Oetker, Europasta, Stock, Templářské sklepy, Wrigley, Mars, Labeta, Mattoni, Hanácká kyselka, Kofola, Penam atd.


Náš velkoobchodní sklad se nachází v Holešově a má rozlohu cca 5000m2. Přímo v areálu firmy se nachází i velkoprodejna potravin, kde je možnost nákupu "cash and carry" pro drobné živnostníky. V současné době držíme skladem cca 6000 položek, které denně rozvážíme k našim zákazníkům. Objednávky jsme schopni vykrývat do 24 hodin. V současnosti zaměstnáváme přibližně 80 pracovníků.


Pro maloobchodníky a gastro provozy zajišťujeme zřízení maloobchodní sítě BALA nebo BALA GASTRO. Členové těchto sítí pak mají možnost získání lepších obchodních podmínek u přímých dodavatelů a využití veškeré marketingové podpory, jako například tisk letáků a cenovek. Více informací na www.bala.cz


I v současném silně konkurenčním prostředí se nám daří neustále navyšovat obrat i počet zákazníků. To nás přesvědčuje o tom, že poskytujeme kvalitní služby a motivuje nás to k dalšímu zlepšování servisu pro naše zákazníky.


Těšíme se na spolupráci s Vámi

logolink

Energetické úspory podnikatelského objektu firmy LUKO, s.r.o.

CZ.01.3.10/0.0/0.0/16_061/0011984

Předmětem projektu je realizace stavebních opatření za účelem snížení energetické náročnosti 2 ks podnikatelských objektů společnosti LUKO, s.r.o. na ulici Grohova ve městě Holešov.

Příslušné objekty postihnou stavební práce zejména ve smyslu zateplení obvodových plášťů a stropních/střešních konstrukcí obou objektů a výměny stávajících otvorových výplní (okna, dveře, vrata).

Na projekt je poskytována finanční podpora od EU.

Společnost LUKO je plnosortimentní velkoobchod potravin, který se zabývá zásobováním prodejen smíšeného zboží, samoobsluh, večerek, kantýn a bufetů. V sortimentu společnosti LUKO najdete následující výrobky: trvanlivé mléko, trvanlivá smetana, tuky, oleje, majonézy, tatarská omáčka, slané pečivo, oříšky, brambůrky, sušené ovoce, cereálie, sirupy, nealkoholické i alkoholické nápoje, káva, čaj, cukrovinky, instantní potraviny, bujóny, koření, pudingy, kečupy, hořčice, luštěniny, těstoviny, rýže, mouka, cukr, sůl, konzervy, sterilovaná zelenina, krmivo, drogerie, privátní značky a catering.
Luko s.r.o., Grohova 1267, 76901 Holešov, luko@lukoholesov.cz, tel: 573 396 017, IČ: 46995714 DIČ: CZ46995714